Zážitkové jazdy s Maťom Homolom

Snívaš o rýchlej jazde na okruhu, ale nemáš odvahu sadnúť si za volant? Som Maťo Homola, automobilový pretekár a ponúkam ti adrenalínový zážitok. Objasním ti princípy rýchlej jazdy na pretekárskom okruhu, kde zároveň spoznáš limity nie len seba, ale možno aj svojho auta.

Voucher:


0

Doplňkové služby:

0

 

Race taxi na okruhu
Po príchode na okruh a zoznámení sa so mnou ťa čaká krátke bezpečnostné školenie. Následne nám už nič nebráni, aby sme ťa posadili do BMW Alpina B6 3.5 E30 na sedadlo spolujazdca a ty si si užíval pocity, ktoré zažívam ja počas pretekov vo svete.

Coaching na okruhu
Ak chceš spoznať limity svojho auta a chceš sa zlepšiť jazdou na vlastnom aute, táto možnosť je práve pre teba! Pomôžem ti zlepšiť tvoj jazdecký štýl vďaka profesionálnej a individuálnej MAŤO HOMOLA RaceSchool.

Prenájom pretekárskeho BMW
Ak ťa baví rýchla jazda na okruhu a chcel by si zlepšiť svoj jazdecký štýl, vďaka profesionálnej a individuálnej MAŤO HOMOLA RaceSchool sa môžeš učiť na pretekárskom BMW E30 so zadným náhonom a krásnym zvukom 6-válcového motora Alpine.

Ako prebieha zážitok
Po príchode na okruh zamieriš rovno do administratívneho boxu/stanu. Tam sa dozvieš všetky potrebné informácie a vyplníš si všetky potrebné zmluvy pre samotnú jazdu. Potom si ťa preberie už priamo náš jazdec Mato Homola a ty už sa iba nechaj previesť úžasnou skúsenosťou na okruhu ktorú ti ponúkne tento špičkový jazdec.

RACE TAXI na závodnom okruhu smie absolvovať iba človek starší ako 18 rokov.

Región: Pretekárske okruhy Slovakia ring, Autodrom Brno
Sezóna: apríl - október
Počasie: Jazda sa nekoná pri nepriaznivom počasí
Diváci: Sú vítaní, na začiatku a na konci zážitku môžu fotografovať alebo filmovať.

Platnosť poukazu: je 12 mesiacov od dátumu vystavenia, pokiaľ nie je uvedené inak. Platnosť poukazu je uvedená na poukaze. 
Podmienky: Vek: minimálne 18 rokov, platný vodičský preukaz-sk. B. Musíš byť v dobrej fyzickej a psychickej kondícií. Nesmieš byť pod vplyvom alkoholu, alebo iných omamných látok, príp. liekov, ktoré by mohli ovplyvniť Tvoje schopnosti riadiť vozidlo.
Z bezpečnostných dôvodov sa jazdí iba za priaznivého počasia. V prípade zrušenia termínu z dôvodu nepriaznivého počasia alebo technickej poruchy ti bude ponúknutý náhradný vyhovujúci termín.
Rezervácia: Týždeň vopred, termíny sú priebežne zverejňované na našej stránke v sekcii TERMÍNY. Storno rezervácie je možné najneskôr 5 dní pred daným termínom. V prípade zrušenia jazdy 4 dni a menej, sa platí storno poplatok 30% z ceny jazdy. Pri zrušení jazdy 1 deň a menej pred termínom - storno poplatok 50% z ceny jazdy.