Závodný deň (2v1)

Koluje Ti v žilách namiesto krvi adrenalín? Nevieš sa nabažiť rýchlej jazdy a rád testuješ svoje limity? Máme pre Teba pripravený deň so štvorkolesovým fešákom Ariel Atom a nádhernou kráskou Formulou F4. Jeden deň a dva superstroje, ktoré budeš riadiť len Ty sám - proste sen každého auto-moto nadšenca!

Okruhy:

Dĺžka jazdy:


0

Doplňkové služby:

0

ČO PONÚKA ARIEL ATOM VS. FORMULA F4?

Prečo si nezajazdiť na Arieli Atom 3.5 a formule F4 v jeden deň? Absolvuj dvojnásobný adrenalín na parádnych superstrojoch!

Usadneš za volant jedného z najrýchlejších áut na svete, Arielu Atom 3.5. Pocíť na vlastnej koži brutálne zrýchlenie z 0 na 100 km / h za 2,7 sekundy! Toto atómové autíčko skrýva výkon 310 koní, čo je pri jeho mušejj váhe 520 kg doslova brutálna kombinácia. Zošliapni plyn až na podlahu a pocíť jeho obrovskú silu.

Zahanbiť sa nedá ani Formula F4, ktorá je hodnotená ako jedna z najlepších súťaží. Jazdiť ale nebudeš na hocijakej formule. Budeš pilotovať formulu F4 v najnovšej špecifikácií, ktorá jazdí vo svete všetky aktuálne šampionáty. Dokonalé jazdné vlastnosti ti naservírujú nezabudnuteľný zážitok zo závodného stroja.

550-kilový monopost ťa dostane maximálkou 235 km/h. Usadený len pár centimetrov nad zemou zažiješ zaručene tú najlepšiu jazdu vo svojom živote.

AKO PREBIEHA ARIEL ATOM VS. FORMULA F4?

Pred Tvojou motoristickou premiérou Ti bude zapožičaná prilba, kukla, rukavice a špeciálna jazdecká obuv. Následne absolvuješ inštruktáž k vedeniu Arielu Atom a samozrejme formule F4. Skúsený inštruktor bude pripravený odpovedať na každú otázku a predstaví Ti trať, ktorú absolvuješ. V Arieli Atom Ti bude robiť spoločnosť inštruktor, aby si si užil bezproblémovú, dynamickú jazdu plnú zábavy. Pri formule budeš v monoposte len ty sám. Všetko bude pripravené tak, aby si si vychutnal veľa zábavy a poriadny adrenalín, ale zároveň sa cítil bezpečne.

Región: letiskový okruh Trenčín, letiskový okruh Kámen (1,5 hod. od Prahy), Slovakia ring , Autodrom Brno

Sezóna: apríl - október

Počasie: Jazda sa nekoná pri nepriaznivom počasí

Diváci: Sú vítaní, na začiatku a na konci zážitku môžu fotografovať alebo filmovať.

Platnosť poukazu: je 12 mesiacov od dátumu vystavenia, pokiaľ nie je uvedené inak. Platnosť poukazu je uvedená na poukaze

Podmienky: Maximálna výška jazdca je 190cm a váha 110kg. Vek: minimálne 18 rokov, platný vodičský preukaz-sk. B. Neskládá sa žiadna kaucia. Pred jazdou podpisuješ prehlásenie o hmotnej zodpovednosti. Musíš byť v dobrej fyzickej a psychickej kondícií. Nesmieš byť pod vplyvom alkoholu, alebo iných omamných látok, príp. liekov, ktoré by mohli ovplyvniť Tvoje schopnosti riadiť vozidlo.

Z bezpečnostných dôvodov sa jazdí iba za sucha. V prípade zrušenia termínu z dôvodu nepriaznivého počasia alebo technickej poruchy ti bude ponúknutý náhradný vyhovujúci termín.

Rezervácia: Týždeň vopred, termíny sú priebežne zverejňované na našej stránke v sekcii TERMÍNY.

Storno rezervácie je možné najneskôr 5 dní pred daným termínom. V prípade zrušenia jazdy 4 dni a menej, sa platí storno poplatok 30% z ceny jazdy. Pri zrušení jazdy 1 deň a menej pred termínom - storno poplatok 50% z ceny jazdy.