Kurz okruhovej jazdy

Chcel by si sa povozit na svojom nadupanom aute na okruhu no nenašiel si tu správnu cestu ako na to ? Zboznuješ rýchlu jazdu a chceš spoznať okruh nie iba z parkoviska v paddocku?

Po absolvovaný základného kurzu s našim profesionálnym coachom ti ponúkame prenájom okruhu za ozaj zaujímavé ceny.

Okruhové kurzy:

Prenájom okruhu:


0

Doplňkové služby:

0

ČO PONÚKA ZAKLANÝ KURZ NA OKRUHU ?

  • Základne bezpečnostné pravidla okruhu
  • 3 kolá s inštruktorom za volantom
  • 2 kolá s inštruktorom na mieste spolujazdca
  • Ukážka ideálnej stopy a správny prejazd zákrutami
  • Kontrola funkčnosti vášho vozidla počas úvodných kôl
  • Prezentácia okruhu a charakteristika zákrut
  • Mnoho iných cenných informácií o samotnom vedení vozidla.

AKO PREBIEHA COACHING ?

Inštruktáž začína teoretickou častou ktorá trvá zopár minút. Všetko ostatné absolvujes priamo na trati. Hneď pri výjazde si povieme niečo o tom ako sa správať v boxovej uličke. Potom v prvom kole sa budeme venovať úplným safety základom - správne odstavivenie vozidla ak mame poruchu, spôsob predbiehania či púšťania rýchlejších áut na okruhu atd. V druhom kole si ukážeme ideálnu stopu a možné orientačne brzdné body. V treťom kole uvidíme či je vaše auto v poriadku a schopné ďalej jazdit. ( v prípade že by sa začalo prehrievať, zapáchať alebo pneumatiky sú vo veľký zlom stave, tak ti nebude umožnené dalej jazdit ) Ak nemáš vlastnú helmu je možné si ju zapožičať priamo u nás.

Región: Pretekárske okruhy Slovakia ring, Autodrom Brno
Sezóna: apríl - október
Počasie: Jazda sa nekoná pri nepriaznivom počasí
Diváci: Sú vítaní, na začiatku a na konci zážitku môžu fotografovať alebo filmovať.

Platnosť poukazu: je 12 mesiacov od dátumu vystavenia, pokiaľ nie je uvedené inak. Platnosť poukazu je uvedená na poukaze
Podmienky: Vek: minimálne 18 rokov, platný vodičský preukaz-sk. B. Musíš byť v dobrej fyzickej a psychickej kondícií. Nesmieš byť pod vplyvom alkoholu, alebo iných omamných látok, príp. liekov, ktoré by mohli ovplyvniť Tvoje schopnosti riadiť vozidlo.
Z bezpečnostných dôvodov sa jazdí iba za priaznivého počasia. V prípade zrušenia termínu z dôvodu nepriaznivého počasia alebo technickej poruchy ti bude ponúknutý náhradný vyhovujúci termín.
Rezervácia: Týždeň vopred, termíny sú priebežne zverejňované na našej stránke v sekcii TERMÍNY. Storno rezervácie je možné najneskôr 5 dní pred daným termínom. V prípade zrušenia jazdy 4 dni a menej, sa platí storno poplatok 30% z ceny jazdy. Pri zrušení jazdy 1 deň a menej pred termínom - storno poplatok 50% z ceny jazdy.