Pokročilý kurz okruhovej jazdy

Chcel by si sa naučiť správať na okruhu ako profík? Zboznuješ rýchlu jazdu a chceš spoznať hranice svojho vozidla? Máš auto prispôsobené na okruhovu jazdu ?

Náš profesionálny coaching je pre teba tá správna cesta do sveta motorsportu.

Okruhové kurzy:


0

Doplňkové služby:

0

ČO PONÚKA COACHING NA OKRUHU ?

  • Korekcia posedu za volantom a presný popis správania sa za ním
  • Poznatky o správnej údržbe vozidla
  • Osvojenie výrazov ako apex, prenos váhy, pretáčavosť, nedotáčavosť atď…
  • Ako fungujú asistenčné systémy tvojho vozidla a ako funguje vozidlo bez asistencii
  • Správny prejazd zákrutami
  • Kde je hranica priľnavosti pneumatík tvojho vozidla
  • Mnoho iných cenných informácií o samotnom vedení vozidla

 

AKO PREBIEHA COACHING ?

Po úvodnej inštruktáži ťi bude zapožičaná kukla, prilba, rukavice a jazdecké topánky. Potom ti náš instruktor predvedie zopár ukážkových kôl, aby si spoznal správnu stopu a brzdné body na aktuálnej trati. Potom usadneš za volant a pod professionálnim dohľadom si osvojíš vsetky techniky okruhovej jazdy.

Región: Pretekárske okruhy Slovakia ring, Autodrom Brno
Sezóna: apríl - september
Počasie: Jazda sa nekoná pri nepriaznivom počasí
Diváci: Sú vítaní, na začiatku a na konci zážitku môžu fotografovať alebo filmovať.

Platnosť poukazu: je 12 mesiacov od dátumu vystavenia, pokiaľ nie je uvedené inak. Platnosť poukazu je uvedená na poukaze.
Podmienky: Vek: minimálne 18 rokov, platný vodičský preukaz-sk. B. Musíš byť v dobrej fyzickej a psychickej kondícií. Nesmieš byť pod vplyvom alkoholu, alebo iných omamných látok, príp. liekov, ktoré by mohli ovplyvniť tvoje schopnosti riadiť vozidlo.
Z bezpečnostných dôvodov sa jazdí iba za priaznivého počasia. V prípade zrušenia termínu z dôvodu nepriaznivého počasia alebo technickej poruchy ti bude ponúknutý náhradný vyhovujúci termín.
Rezervácia: v prípade Coachingu je potrebné nás kontaktovať emailom alebo telefonicky. Storno rezervácie je možné najneskôr 5 dní pred daným termínom. V prípade zrušenia jazdy 4 dni a menej, sa platí storno poplatok 30% z ceny jazdy. Pri zrušení jazdy 1 deň a menej pred termínom - storno poplatok 50% z ceny jazdy.