JAZDA NA OKRUHU V PORSCHE

Si fanúšikom značky Porsche a túžiš usadnúť za volant automobilu  tejto ikonickej značky ? V tom prípade jazda v jednom z 6tich Porsche na závodnom okruhu bude niečo pre teba! 

Okruhy:

Dĺžka jazdy:


0

0

- DOSTUPNÉ VOZIDLA PORSCHE

  • Ročník 1969 – Porsche 911 model S

Naša verzia 911S s 205 koni z roku 1969 je kus nostalgie, ktorá dodá jedinečnosť retro štýlu.

  • Ročník 1991 – Porsche 964 Carrera

Naša okruhová verzia má príjemných 1280 kilogramov. Motor 3,6 l posilnil na 285 koní. Predné brzdy pochádzajú z modelu Turbo a sedemnáctpalcove kolesá byla vyrobené z horčíkovej zliatiny. S podvozkom určeným na okruhy by ste mohli z fleku postaviť na štartovní rošt Carrera Cupu.

  • Ročník 1995 – Porsche 993 RS Clone

Naša verzia RS Clone má zvýšený výkon na skoro 300 koní, nastavitelný podvozok a to všetko umocňuje prenos na zadné kolesá šesťstupňovou manuálnou prevodovkou zo závodného špeciálu 993 CUP.

  • Ročník 2004 – Porsche 911 GT3 996 Cup

Verzia 996 Cup je svoj vlastný živočíšny druh medzi všetkými športiakmi. Je to auto, ktoré v pohode vyhrá pohárové preteky. Jeho váha 1 150 Kg a 440 koní vám určite vyrazia dych.

  • Ročník 2011 – Porsche 997.2 GT3 Clubsport

Zrýchlenie z 0 na 100 km/h táto generícia 911 GT3 zvládala za 4,1s dosiahla maximálnu rýchlosť 312 km/h.Toto konkrétne auto má oproti bežnej GT3 celorám, podvozok RS, upravený motor a závodný výfuk.

  • Ročník 2019 – Porsche 991.2 GT3 Clubsport

Prevodovka: manuálna 6 rychlostá, Výkon: 500 koní, Objem: 4.0 L

-ČO OČAKÁVAŤ OD JAZDY NA PORSCHE OD SPOLOČNOSTI 911 ADVENTURE

Jazdu absolvuješ na mieste šoféra alebo sa necháš zviesť na mieste spolujazdca. Vo vozidle sa vždy nachádza klient a inštruktor. Pri zakúpení jazdy na viacerých modeloch spoznáte pravý zážitok a pocítite na vlastnej koži mnoho rokov histórie Porsche.

Pri zážitkovej jazde s našou spoločnosťou nie je rýchlosť priorita. Prioritou je zažiť evolúciu Porsche a ak je možnosť vyskúšať si viac modelov v jeden den. 

Ohľadom dostupnosti aut je potrebné sa informovať vopred. Naše vozidla prechádzajú pravidelnou servisnou kontrolou a môže sa stať že na aktuálnom termíne sa na vozidle bude pracovať a tým pádom nebude dostupne. Voucher/Poukaz obdržíš v univerzálnej forme kde si následne pri výbere termínu, budeš môcť vybrať už ty sám na ktorom aute sa budeš chcieť zviesť z ponúkaných možností aktuálneho termínu. Spoločnosť Adventure 911 si vyhradzuje právo na zmenu ponuky vozidla v danom termíne v prípade, že je auto nespôsobilé alebo neni v ten deň k dispozícií z technických príčin. 

Pred jazdou Ti bude zapožičaná prilba  a absolvuješ inštruktáž. 

Príďte a uvidíte. Po prvej jazde si auto zamilujete rovnako ako my.

Všetky naše vozidlá sú vo výbornej kondícii s malým nájazdom a po renovácii.

10-12 km / 2 kola

15-18 km / 3 kola

Videozáznam z jazdy je možné si zakúpiť na mieste.

- KEDY A KDE?

SEZÓNA: apríl - október

REGION: SLOVAKIA RING, AUTOMOTODROM BRNO

Počasie: Jazda sa nekoná pri nepriaznivom počasí

Platnosť poukazu: je 12 mesiacov od dátumu vystavenia, pokiaľ nie je uvedené inak. Platnosť poukazu je uvedená na poukaze.

Podmienky: Vek: minimálne 18 rokov, platný vodičský preukaz skupiny B. Neskladá sa žiadna kaucia. Pred jazdou podpisuješ prehlásenie o hmotnej zodpovednosti. Musíš byť v dobrej fyzickej a psychickej kondícií. Nesmieš byť pod vplyvom alkoholu, alebo iných omamných látok, príp. liekov, ktoré by mohli ovplyvniť Tvoje schopnosti riadiť vozidlo.

Z bezpečnostných dôvodov sa jazdí iba za sucha. V prípade zrušenia termínu z dôvodu nepriaznivého počasia alebo technickej poruchy ti bude ponúknutý náhradný vyhovujúci termín.

Rezervácia: Týždeň vopred, termíny sú priebežne zverejňované na našej stránke v sekcii TERMÍNY.

Storno rezervácie je možné najneskôr 5 dní pred daným termínom. V prípade zrušenia jazdy 4 dni a menej, sa platí storno poplatok 30% z ceny jazdy. Pri zrušení jazdy 1 deň a menej pred termínom - storno poplatok 50% z ceny jazdy.