Bláznivá jazda v Ariel Atom 3.5

Je superrýchly, je superzábavný, je supernávykový. To všetko pochopíš už na prvých kilometroch, po ktorých už z Arielu Atom nebudeš chcieť nikdy vystúpiť.

Okruhy:

Dĺžka jazdy:


0

Doplňkové služby:

0

ČO PONÚKA JAZDA NA ARIEL ATOM 3.5?

Ariel Atom bol postavený s jediným cieľom - maximálny zážitok z jazdy.

Žiadny kompromis. Všetko nepotrebné ustúpilo rýchlosti, dokonalým jazdným vlastnostiam a dynamike auta. Preto na ňom nehľadajte  dvere, strechu a ani čelné sklo. Dokonca ani žiadnu elektroniku, ktorá by “kecala” do riadenia inštruktorovi. Vy si tak konečne budete môcť užiť dokonalý jazdecký zážitok na sedadle spolujazdca, na ktorý zaručene nezabudnete.

Ariel Atom 3.5 v sebe ukrýva výkon 310 koní, čo je pri mušej váhe 520kg kombinácia, ktorá Vás zarazí hlboko do sedadla.

Ariel Atom: Je rýchly,  je zábavný, je BRUTÁLNY!! Neporovnávajte ho s autom. Jeho najbližším konkurentom je formula.

Objem motora: 1998 cm3

Maximálny výkom: 228 kW (310 koní)

Zrýchlenie 0-100 km/h: 2,7s

Hmotnosť: len 520 kg

Max. krútiaci moment: 210 Nm

 

AKO PREBIEHA JAZDA NA ARIEL ATOM NA SEDADLE SPOLUJAZDCA?

Pred jazdou Ti bude zapožičaná prilba a kukla. Následne si ťa inštruktor usadí do auta, zapne pásy a vysvetlí čo sa bude v najbližších minútach diať. Celú jazdu vedie náš inštruktor. V prípade, že by ti ostalo počas jazdy nevoľno stačí na to upozorniť a inštruktor zvoľní z tempa. RaceTaxi riadi profesionálny inštruktor a ty si rýchlu jazdu užívaš na mieste spolujazdca. Jazda sa koná na malom letiskovom okruhu technického charakteru. To znamená, že nečakaj iba rovinku a späť, ale skôr čakaj zrýchlenie,zákruty, tvrde brzdy a následne preťaženie ktoré u tohto auta zažiješ počas celej jazdy. Ver, že tento zážitok ťa pritlačí tak do sedačky, že nebudeš chcieť vystúpiť. 

RACE TAXI na letiskovom okruhu smie absolvovať človek min. 120 cm/a od 10 rokov. Pri neplnoletom je potrebný podpis zákonného zástupcu.

Región:  letisko Nitra (Janíkovce) SK , letisko Kámen CZ

Sezóna: apríl - október

Počasie: Jazda sa nekoná pri nepriaznivom počasí

Dĺžka trate: Jedná sa o malý letiskový okruh technického charakteru (2 kola - 1,6 kilometra) (4 kola - 3,2 kilometra)

Diváci: Sú vítaní, na začiatku a na konci zážitku môžu fotografovať alebo filmovať.

Platnosť poukazu: je 12 mesiacov od dátumu vystavenia, pokiaľ nie je uvedené inak. Platnosť poukazu je uvedená na poukaze.

Podmienky: Vek: minimálne 10 rokov. Neskladá sa žiadna kaucia. Pred jazdou podpisuješ prehlásenie o vlastnej zodpovednosti. Musíš byť v dobrej fyzickej a psychickej kondícií. Nesmieš byť pod vplyvom alkoholu, alebo iných omamných látok, príp. liekov, ktoré by mohli tvoju jazdu prerušiť.

Z bezpečnostných dôvodov sa jazdí iba za sucha. V prípade zrušenia termínu z dôvodu nepriaznivého počasia alebo technickej poruchy ti bude ponúknutý náhradný vyhovujúci termín.

Rezervácia: Týždeň vopred, termíny sú priebežne zverejňované na našej stránke v sekcii TERMÍNY.

Storno rezervácie je možné najneskôr 5 dní pred daným termínom. V prípade zrušenia jazdy 4 dni a menej, sa platí storno poplatok 30% z ceny jazdy. Pri zrušení jazdy 1 deň a menej pred termínom - storno poplatok 50% z ceny jazdy.